Menu

Warme William op bezoek!

Warme William is een initiatief van het Fonds GavoorGeluk en zet in op het versterken van de veerkracht en het mentaal welzijn bij kinderen en jongeren.

Een Warme William is iemand die écht naar je luistert: een vriend(in), een ouder, een leerkracht,... Het is iemand die je uitnodigt om te vertellen wat er scheelt. Want iedereen zit wel eens wat minder goed in zijn vel. En dan is het fijn dat er een Warme William voor je klaarstaat. Een persoon die je kan vertrouwen. Iemand op wie je kan bouwen. En ja, iedereen kan zo een Warme William zijn. 

Om onze leerlingen daar voor warm te maken, bracht Warme William in hoogst eigen beerpersoon een bezoekje aan onze school om samen met leerlingen en leerkrachten de 10-daagse voor geestelijke gezondheid af te trappen.

Info: www.warmewilliam.be

Ga terug naar overzicht